HOLLYWOOD SMILE

HOLLYWOOD SMILE NEDİR?

Hollywood Smile, gülümsemeyle ilgili tüm estetik problemleri düzeltmeyi amaçlayan kozmetik bir diş hekimliği prosedürüdür. Hollywood Smile, profesyonel ve kişisel amaçlar için parlak, kusursuz bir gülümsemeye sahip olmak isteyen erkekler ve kadınlar için tasarlanmıştır. Çeşitli tekniklerin birleşimi sayesinde Hollywood Smile, dişlerin hatalı hizalamasından, diş eksikliklerinin giderilmesine,dişlerin beyazlıklarının yitirilmesine kadar varan gülümseme kusurlarını düzeltebilir.

Aslında Hollywood Smile sadece yukarıda belirtilen kusurları gidermiyor, aynı zamanda ; diş kaplamalarının yerleştirilmesi ve diş eti estetiği de Hollywood Smile bir parçası olarak ele alınmaktadır.
Hollywood Smile ile hayalini kurduğun görünüme kavuşacak, kendine güvenini yeniden kazanacak ve pozitif enerjiyle hayatına devam edeceksin.

Aşağıdaki sorunlardan herhangi bir veya birkaçına sizde mevcut ise bir diş hekimi görmenin zamanı geldi demektir!

– Fotoğrafınız çekilirken eliniz ile gülümsemenizi saklıyor musunuz?
– Gülerken ağzınızı elinlizle kapatıyor musunuz?
– Ön dişlerinizde dolgular ve boşluklar var mı?
– Dişleriniz olmasını istediğiniz kadar beyaz değil mi?
– Ön dişleriniz arasında boşluklar var mı?
– Dişlerinizin büyüklüğü sizi rahatsız ediyor mu?
– Gülümsediğinizde diş etleriniz çok görünüyor ve dudağınız diş etlerinizi yeterince kapatamıyor mu?
– Diş yapınızda şekil bozukluğu mu var?
– Başka birinin gülümsemesini ister misiniz?

 

KULLANILAN FARKLI TEKNİKLER NELEDİR?

Daha beyaz dişler, orantılı bir gülümseme ve sağlıklı bir ağız elde etmek için Hollywood Smile, hastanın ihtiyaçlarına göre seçilen bir dizi kozmetik diş hekimliği tekniğine (implantların, diş kronlarının veya diş kaplamalarının yerleştirilmesi) dayanır.

 

HOLLYWOOD SMILE UYGULAMASI

Hollywood Smile uygulamasının ilk adımı ağız sağlığı muayenesi yapmaktır. Bu uygulama için,öncelikle, dişlerinizin sağlıklı olması şarttır. Bu nedenle, diş boşluklarını ve periodontal dokuları tedavi etmek gerekli olacaktır.

Hollywood Smile prosedürünün farklı aşamaları, ihtiyaçlarına ve dişlerinin başlangıç durumuna bağlı olarak hastadan hastaya farklılık gösterir. Diş implantlarına ihtiyaç duyan bir hasta ile sadece kaplamalara ihtiyaç duyan bir hastayla aynı prosedürleri takip etmeyecektir. Hollywood Smile prosedürü tamamen kişiye özeldir.