TEST

TEDAVİ SÜRESİ: 30 DAKİKA

DİŞ İMPLANTI

Diş implantları, doğal dişlerinize en iyi alternatif olmanın yanı sıra, geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi çiğneme ve konuşma işlevi sunar ve yüzünüze estetik ve doğal bir görünüm kazandırır.

TEDAVİ SÜRESİ: 1 - 3 GÜN

DİŞ KAPLAMALARI

Diş kaplamaları, genelde dişlerin ön yüzeylerinin üzerlerine uygulanmakta olup, dişlerdeki madde kayıplarına ve biçim bozukluklarına göre kullanılacak olan kaplama malzemesi değişmektedir.

TEDAVİ SÜRESİ: 10 GÜN

DİŞ KRONLARI

Kron, diş şeklinde bir kaplama olup, dişin üzerine yerleştirilerek, dişin görünümünün daha estetik bir görüntüye kavuşmasını ve aynı zamanda, sağlamlaşmasını sağlar.

TEDAVİ SÜRESİ: 5 SAAT

ALL-ON-4

Teknolojinin gelişmesi neticesinde uygulanmakta olan ALL-ON-4 tedavisi, dişlerinin çoğunu yada tümünü kaybetmiş olan ve kullandığı protezlerden memnun olmayan hastalar için önerilmektedir.

TEDAVİ SÜRESİ: 10 GÜN

HOLLYWOOD
SMILE

Hollywood Smile, estetiğe önem veren ve kusursuz bir diş görünümü isteyen kişilerin başvurduğu kozmetik bir diş hekimliği uygulamasıdır. Smile Infinity olarak da adlandırılan bu uygulama ile dişler yeniden şekillendirilir.

TEDAVİ SÜRESİ: 1 - 3 GÜN

DİŞ ETİ
ESTETİĞİ

Gülümsediğinizde, diş etlerinizin çok fazla görünmesinden rahatsız iseniz, diş eti estetiği başvurulması gereken bir yöntemdir.

TEDAVİ SÜRESİ: 2 SAAT

LAZERLE DİŞ
BEYAZLATMA

Diş beyazlatma, diş üzerindeki lekelerin ve renk bozulmalarının giderilmesi ve diş renginin eski tonuna ve hatta daha da beyazına kavuşturulması işlemidir.

TEDAVİ SÜRESİ: 1 SAAT

BONDING
(ESTETİK DOLGU)

Diş renginde kompozit dolgu malzemesinin dişe yapıştırılmasıyla uygulanır. Hastanın dişlerinin arasında boşluklar, diş kırıkları var ise ve ayrıca, küçük çaplı diş uzatmalar için de dişlere her hangi bir zarar vermeden yapılan bir uygulamadır.

TEDAVİ SÜRESİ: 10 GÜN

1 GÜNDE
IMPLANT

1 günde implant, aynı gün içerisinde implant ve protezlerin yapılması işlemidir. Bu işlem için hastanın sağlık durumu göz önüne alınır. Hastanın, çene kemiğinin ve kemik yoğunluğunun, implant tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir.

TEDAVİ SÜRESİ: 1 - 3 GÜN

GÜLÜŞ
TASARIMI

Gülümseme tasarımı, daha beyaz ve güzel doğal görünümlü gülümsemeler yaratan bir diş prosedürüdür. Gülümseme tasarımı, mevcut dişlerin durumu ne olursa olsun, diş sağlığı ve görünümü hususlarında harikalar yaratır.

TEDAVİ SÜRESİ: 2 SAAT

SİNÜS
LIFTING

Sinus lifting operasyonu implant cerrahisinde kemik ilave etmeye yönelik çok spesifik bir operasyondur. Sinüs lifting operasyonu, sinüs membranının yükseltilerek oluşturulan boşluğa kemik tozu ilavesi ve greftleme işlemidir.

TEDAVİ SÜRESİ: 1 SAAT

ENDODONTİ
(KANAL TEDAVİSİ)

Bazen kök kanalındaki diş pulpası istenmeyen bakterilerin istilası nedeniyle iltihaplanabilir. Bu durumda, diş pulpasında (diş özünde) bulunan iltihaplı damar ve sinir dokusunun çıkarılarak , kök kanalının temizlenmesi ve kanal boşluğunun doku dostu bir dolgu ile doldurulması gerekir.